egitimler-bursa-resim-kursu-karakalem-yagliboya

Özel yetenek sınavları dışında genç-yetişkin bireylerin yaşamlarına sanatı dahil etmeleri için, sanatla iç içe olacakları bir ortam ve “herkes resim yapabilir” fikriyle bireyselliklerini ortaya koyabilecekleri bir eğitim sunuyoruz.

Kimse sizden Leonardo Da Vinci olmanızı istememelidir. Birçok resim kursunda ya da sanat akademisinde ısrarla sizden bunu isterler. Bir de eğitimi veren kişi sizi kendi tarzına yönelmenize bilinçli veya bilinçsiz bir şekilde zorlar. Resim sanatında bu kadar farklı akım varken ve her gün gelişirken kimsenin sizden bunu istemeye hakkı yoktur. Biz “herkes resim yapabilir” diyoruz, çünkü herkesin beklentisi, ilgisi, tarzı ulaşmak istediği nokta farklıdır resim sanatında. Önce sizin beklentinizi dinleriz, sonra hangi akım veya tarza yatkın olduğunuzu gözlemler, resim bilgimizi sizinle paylaşır ve sonunda siz de kendinizi resim sanatının içinde bulmuş olursunuz.

Kişisel olarak karakalem ve yağlıboya resim kursu almak isteyen öğrencilerimize istedikleri alanlarda temel teknikler öğretilmekte ve uygulama çalışmaları yapılmaktadır.

Eğitimlerine devam eden ve sonrasında resim sanatını hayatlarının bir parçası yapmaya karar vermiş öğrencilerimizle birlikte bir karma sergi gerçekleştiriyoruz.

Unutmayın, herkes resim yapabilir! Başta doğru yönlendirmek, sonrasında disiplinli ve sabırlı çalışmayla bunun mümkün olduğunu biliyoruz.