egitimler-grafik-tasarim-kursu-bursa

Dijital ortamda yaratıcılıklarına güvenip yeteneklerini günümüz teknolojisi ile birleştirerek üretime dönüştürmek isteyenlerin katılması gereken bir eğitimdir grafik tasarım. Grafik Tasarım temel bilgisayar bilgisine sahip herkesin katılabileceği bir sanat dalıdır.

Grafik Tasarıma ilgi duyup yeteneği olan, ama eksikleri olduğunu düşünüp kendisini bu konuda geliştirmek isteyenlerin, lise mezunları, üniversitelerin güzel sanatlar, grafik tasarım gibi bölümlerinde öğrenci olan ya da bu bölümlerden mezun olanlar eğitimlerimize katılabilir. Sadece kitap bilgisi istemiyorsanız; aynı zamanda sektörde çalışmakta olan eğitmenlerimiz sayesinde güncel ve akademik bir eğitim alacaksınız.

Öğrencilerimiz bilgisayar eğitimi ile birlikte günümüz trendlerini de yakalayarak logo, tipografi, tasarım teknikleri, etkili sunum ve portfolyo hazırlama konularıyla akademik bir eğitim alarak sektörde yer almak isteyenler arasında da bir adım önde yer alacaklardır.

Öğrencilerimiz eğitim sonrasında, grafik tasarım dünyasını keşfederek, bu alanın gerekliliklerini öğrenir ve dünya çapında geçerli bir mesleğe sahip olurlar. Sektörde yer alan öğrencilerimiz de eksiklerini tamamlamış ve grafik tasarımın gerekliliklerini tamamlamış biçimde kendilerinden daha emin olarak mesleklerinde güçlü bir devamlılık sağlarlar.